RSS
wtorek, 15 kwietnia 2008
Droga przez Kokotów

hks

"Miłość do Hutnika jest taka sama jak miłość i przywiązanie do Nowej Huty. Jeśli ktoś jest z Nowej Huty i szuka przywiązania do barw klubowych to powinien dopingować i wspierać swój lokalny hutniczy klub" ...oj prawdziwe sa te słowa:)...ale z tą miłościa różnie to bywa...a ostatnio jest to droga przez mękę, droga przez kolce...itd...ale najbardzej spodobały mi sie słowa że "Miłość do Hutnika droga przez...Kokotów:)" jak to stwierdził nhmaciek...ja dodam, że to droga przez Kokotów, o pustym baku i omijaniu sznura samochodów w Śledziejowicach:)... warto zacytować jeszce jeden tekst rzucony z trybun "panowie na przyszły sezon każdy kupuje na wyjazdy karte na wszystkie linie"...

 

 

09:11, nowohucki
Link Komentarze (1) »
środa, 19 marca 2008
Zaborowski w Bez Kitu

bk

Dzisiaj środa więc dla przypomnienia kto chce może załadować akumulatory włączając o 16 Radio bez kitu! W dzisiejszym Fankomacie jak co tydzień nie zabraknie pobudzającego pulsu i energetycznego rytmu żywej i nieśmiertelnej muzyki Funk z lat 70. Oczywiście jak zawsze do słuchania zachęca fankujący prowadzacy - Piotr Zaborowski.

Warto również tuż po Fankomacie posłuchac Poszukiwania dobrego grania <--- start godz. 16.

Fankomatu i Poszukiwania dobrego grania oraz innych audycji można posłuchać tu :]----> www.interia.fm

13:07, nowohucki
Link Komentarze (1) »
Na Hutnika marsz!

hks

http://terazhuta.pl/nowo_hucki/index.php?razdel=blog&razdel1=5&blogpostid=404

..a wieczorem relacja z meczu tam też przeniesiony jest nh 

13:03, nowohucki
Link Dodaj komentarz »
sobota, 08 marca 2008
Przyjdź na turnej!

turniej

Już jutro! Charytatywny turniej piłkarski na rzecz cięzko chorego byłego piłkarza Hutnika Marcina Latosa...
Miejsce to Hala Tomexu ulica Ptaszyckiego! Będzie można zobaczyć kawałek dobrego futbolu i pikarzy, których gwiazdy błyszczały najjaśniej w różnych okresach. Wejściówka 15 zł, a wszystkie pieniązki idą na leczenie Marcina!Przyjdż kup i pomóż! Start turnieju: godzina 13!

...Nigdy nie będziesz szedł sam... 

18:49, nowohucki
Link Komentarze (3) »
Ożański w 49

o

Piotr Ożański - to symbol pierwszych lat budowy Nowej Huty, przodownik pracy. W klubie 49 startuje wystawa. Punktem centralnym będą reprodukcje obrazu Erwina Czerwenki - wokół niego ukazana zostanie postać Ożańskiego z przeróżnych materiałów i źródeł. ... będzie reprodukacja plakatu propagandowego ze Zlotu Przodowników Pracy z 1952 r., będą reprodukacje znaczków pocztowych z tego czasu, a na deser dwa filmy - dokumentalny Andrzeja Soroczyńskiego "Z marmuru i z żelaza", oraz fabularny Andrzeja Wajdy "Człowiek z marmuru".   Start dzisiaj w sobotę, 8 marca br. o godz. 18.00.

12:03, nowohucki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 07 marca 2008
Najmłodszy debiutant o życie!

 latos

Marcin Latos w szaliku Hutnika 

Był najmłodszym piłkarzem w Polsce, jaki kiedykolwiek zadebiutował w ekstraklasie. Z juniorami Hutnika dwa razi sięgał po mistrzostwo Polski. Teraz zamach na życie Marcina Latosa zrobił nowotwór złośliwy.

17 listopada 1991 r. wszedł na boisko na drugą połowę meczu Śląsk Wrocław - Hutnik Kraków. Jego hutnicy przegrywali 0:3. Marcin "plamy" nie dał. Miał kilka udanych interwencji, koledzy wzięli się do roboty i doprowadzili do stanu 2:3. Latos miał ledwie 16 lat i trzy dni.

Furory w I lidze nie zrobił. Kariera zawodowa urwała mu się nagle w wieku 26 lat. - Miałem ciężką operację kręgosłupa, po której nie byłem w stanie wrócić do profesjonalnej piłki - opowiada Marcin.

Dalsza część artykułu i wywiad z Marcinem tu -----> http://sport.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/najmlodszy-debiutant-o-zycie,1070170

 

00:40, nowohucki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 04 marca 2008
Nigdy nie będziesz szedł sam...

latos

„Nigdy nie będziesz szedł sam...” to charytatywny turniej piłkarski na rzecz cięzko chorego byłego piłkarza Hutnika Marcina Latosa... Marcin Latos ma 33 lata, z Hutnikiem zdobył Tytuł Mistrza Polski Juniorów w latach 1993 i 1994, był Reprezentantem Polski do lat 18, wielokrotnym reprezentantem Krakowa; w swojej karierze bramkarskiej reprezentował Hutnika Kraków w czasach gry w Ekstraklasie, Dalin Myślenice, LKS Niedźwiedź, KS Grzegórzecki, Gościbię Sułkowice.

Turniej już w najbliższą niedzielę!!!!Hala Tomexu ulica Ptaszyckiego! Będzie można zobaczyć kawałek dobrego futbolu i pikarzy, których gwiazdy błyszczały najjaśniej w różnych okresach.
Citko, Kmiecik,Szymkowiak, Szypowski, Koźmiński, Kucharski, Sermak, Moskal ... i wielu innych

Start turnieju: niedziela, 9 marca, godzina 13, zakończenie planowane jest na 20.

Wstęp wyłącznie z zaproszeniami, można je odbierać w:
- Hutnik Kraków SSA, ul. Ptaszyckiego 4, pokój 206;
- Sport SHOP ADI, ul. Fatimska 194;
- TRANS MEDICAL, os. Złota Jesień 6, pokój 60.

W turnieju wystąpią drużyny:
WAWEL SERVICE ALL STARS;
SPORT SHOP ADI HUTNIK 90;
HUTNIK – MISTRZ POLSKI JUNIORÓW 93;
KUPCZYK
BRATHANKI
OLDBOJE WISŁY
OLDBOJE CRACOVII
OLDBOJE GARBARNII.

W trakcie trwania zawodów, na rzecz Marcina Latosa, zostaną zlicytowane m.in.:
- koszulka A.Boruca – Celtic Glasgow;
- koszulka J.Dudka- Real Madryt
- koszulka M.Waligóry – Lommel SK.

Przybywajcie!!! Pomóżcie!!!

14:22, nowohucki
Link Komentarze (14) »
wtorek, 26 lutego 2008
Chiny w NH

 ch

Dzisiaj (godzina 18, sala 203) kto chce zobaczyć „Chiny – państwo środka od środka” niech pędzi do NCK Podróżniczki Agnieszka Szatkowska-Malak i Daniel Malak będą opowiadać o podróży do tego azjatyckiego kraju. Połączone to będzie z pokazjem slajdów. Wystawa fotografii czynna jest już od 20 lutego, a potrwa do 30 marca 2008 roku. Wstęp wolny

15:32, nowohucki
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 25 lutego 2008
Nowohucianie 1949-2009
 c49
 
Projekt fotograficzny - Nowohucianie. Historie z sąsiedztwa 1949-2009 - skierowany jest do wszystkich tych, którzy będą chcieli z jednej strony pokazać siebie jacy byli, a z drugiej poznać swoich sąsiadów - tych bliższych i tych dalszych. Zdjęcia po obróbce i opisaniu będą pokazane w 49 club (os. Urocze)- tam można przynosic foty -, a w roku juileuszowym w parkach, na placach i ulicach Nowej Huty.
00:48, nowohucki
Link Komentarze (5) »
SKOMIKSUJ NOWĄ HUTĘ!
komiks nh
Oprócz projektu fotograficznego na 60-lecie Nowej Huty club 49 przygotowuje konkurs komiksowy, który ogłoszony zostanie 23 czerwca 2008 r., a jego finał bedzie 23 czerwca 2009 r. w 60-te urodziny Nowej Huty. Do ogłoszenia konkursu jeszce sporo czasu aczkolwiek można już teraz zacząć pisać i rysować komiks...dodam tylko, że już kiedyś był konkurs na komiks o NH i  drugie miejsce w konkursie  zdobyła Najwieksza Artystka NH Agata Dębicka w skrócie NANH AGDE
00:47, nowohucki
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13